ПУТИВЛЬСЬКЕ БТІ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ОСТОРОНЬ РАЙОННИХ ПИТАНЬ

Під керівництвом голови Путивльської районної ради Євгена Южакова відбулася нарада з керівниками підприємств району та начальником Путивльського БТІ Мариною Головченко.

Декілька сільських рад об’єдналися в Новослобідську сільську раду та, згідно чинного законодавства України, потрібно передати майно з району до новоствореної громади.

Голова Новослобідської ради Ольга Гаркавенко вже надала лист до районної ради, де висловлює намір прийняти майно, що розташоване на території Новослобідської сільської ради, яке обліковується у відділі освіти Путивльської районної державної адміністрації, центрі первинної медико-санітарної допомоги. Але зазначені установи не в повному обсязі на даний час змогли оформити правовстановлюючі документи на нерухоме майно.

Євген Іванович як уповноважена особа, власник спільного майна, закликав керівника Путивльського БТІ до всебічного сприяння у вирішенні зазначених проблем, бо технічна документація на об’єкти нерухомого майна — це перший важливий крок до отримання правовстановлюючої документації.

Марина Василівна пообіцяла надавати всебічну допомогу бюджетним організаціям та запевнила в тому, що працює на благо всієї громади та стоїть на боці закону та добробуту громади. 

spacer