ПЕРЕДАЧА МАЙНА ЗІ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, МІСТА ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ПІД ПИЛЬНИМ КОНТРОЛЕМ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков зібрав керівників району: голову Путивльської районної державної адміністрації Миколу Шульгу, першого заступника голови Путивльської районної державної адміністрації Миколу Корнєва, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації — для обговорення передачі спільного майна територіальних громад сіл, міста Путивльського району Новослобідській сільській раді.

На жаль, голова Новослобідської сільської ради Ольга Гаркавенко не мала можливість бути присутньою на нараді з причини проведення чергової сесії Новослобідської сільської ради, де, до речі, одним з питань порядку денного було надання згоди на прийняття майна територіальних громад сіл, міста Путивльського району Новослобідською сільською радою.

Євген Іванович у ході обговорення акцентував увагу на тому, що в процесі реформування потрібно враховувати інтереси кожного, а особливо не погіршувати освітянські питання.

На чергову сесію Путивльської районної ради, відповідно до вимог чинного законодавства, вже готується проект рішення щодо передачі спільного майна територіальних громад сіл, міста Путивльського району Новослобідській сільській раді.

spacer