ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Як зазначає голова Путивльської районної ради Євген Южаков: «Події 31-річної давнини ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Драма Чорнобиля величезна і, у свою чергу, дробиться на тисячі епізодів, що торкнулися доль багатьох людей, увійшли в їх особисте життя, як трагедія, пов’язана зі стражданням і болем душі, як яскравий спалах героїзму українського народу».

14 грудня 2017 року в районному центрі в будівлі краєзнавчого музею відбувся вечір з вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

У заході взяли участь безпосередні учасники наслідків цієї жахливої аварії. Депутати Путивльської районної ради, представники трудових колективів, студентської молоді, громадськості району, що зібралися на заході, вшанували пам'ять померлих хвилиною мовчання.

Зі словами подяки та шани до ліквідаторів звернулися голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради Микола Лук’яненко, голова громадської організації «Чорнобильці Путивльщини»  Іван Литвинов.

Грамотами голови Путивльської районної ради за мужність і героїзм, готовність до самопожертви заради захисту людства від руйнівного впливу екологічної катастрофи та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС були нагороджені учасники ліквідації аварії Счастливцев Микола Семенович, Мокренко Микола Григорович, Твірітінов Микола Васильович.

Була переглянута документальна стрічка «Чорнобиль – 30 років потому».  

Відбулися виступи учасників художньої самодіяльності Путивльського районного будинку культури.

Завершився захід покладанням квітів до Пам’ятного знаку ліквідаторам аварії Чорнобильської трагедії.

spacer