НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВИЗНАЧЕНІ ОПОРНІ ЗАГАЛЬНОСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

З метою створення умов для комплексної реорганізації і модернізації системи загальної середньої освіти району, забезпечення рівного доступу учнів до якісної освіти в умовах освітніх округів на початку листопада був об’явлений конкурс на визначення опорних закладів. До участі в конкурсі долучилися Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені  Радіка Руднєва та Новослобідський НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

11 грудня на чолі першого заступника голови Путивльської РДА Миколи Корнєва відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з визначення опорних закладів у Путивльському районі Сумської області.

Директори загальноосвітніх шкіл Тетяна Корнєва та Сергій Чуйко представили членам комісії відповідні інформаційні матеріали про роботу освітніх закладів як опорних, діяльність яких спрямована на підвищення якості освіти, упровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, забезпечення всебічного розвитку особистості, раціональне використання наявних ресурсів. При прийнятті рішення членами комісії також враховувалася відповідність наданих матеріалів вимогам Положення про освітній округ, зручне розташування закладів, наявне транспортне забезпечення.

За словами члена конкурсної комісії, голови постійної комісії Путивльської районної ради  Івана Третякова,  утворення опорних шкіл дасть можливість забезпечити всіх учнів району більш якісною освітою, у тому числі, і учнів з особливими потребами.  Навчаючись в опорному навчальному закладі, діти зможуть опановувати новітні інформаційні технології, виконувати практичні роботи в належним чином облаштованих кабінетах фізики, хімії, біології, географії та інших, навчатися в належних умовах.

Члени комісії одностайно підтримали визначення міської школи № 1 та Новослобідського НВК опорними закладами.

spacer