ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ДО СВЯТА

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів до Дня місцевого самоврядування  в Путивльському районі.

На засіданні було погоджено питання перенесення святкування з 7 на 6 грудня поточного року. Святковий концерт відбудеться в Путивльському районному будинку культури о 12-00.

Визначений склад делегації для участі в обласних святкових заходах, до якого ввійшли: голова Путивльської районної ради Євген Южаков, Путивльський міський голова Валерій Волков, голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, Зінівський і Новослобідський сільські голови Олександр Лисенко, Ольга Гаркавенко, голови постійних комісій районної ради Станіслав Гаркавенко, Олексій Фесенко, голова організації ветеранів Путивльського району Анатолій Черепов.

Були погоджені кандидатури для нагородження Грамотами голови районної ради.

Особливу увагу члени робочої групи звернули на організацію привітання ветеранів органів місцевого самоврядування з нагоди свята. Вони заслуговують особливої поваги, реальної турботи, почувати себе затребуваними в сучасному житті. Стало доброю традицією для ветеранів збиратися на святковому концерті, присвяченому Дню місцевого самоврядування, що проводиться щороку.

Пропозиції та зауваження, які були висловлені в ході обговорення на засіданні робочої групи, враховані і будуть виконуватися.

spacer