ПРАЦІВИКІВ ДЕРЖАВНОГО ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗАПОВІДНИКА ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

У листопаді відзначив свій 30-річний ювілей комунальний заклад Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м.Путивлі». До складу заповідника входять Путивльський краєзнавчий музей, Музеї партизанської слави та зброї і військової техніки у Спадщанському лісі, Меморіал жертвам фашизму «Дзвін Скорботи»  та Музей горюнської культури в с.Нова Слобода.

Більше 50 працівників заповіднику займаються науково-дослідною роботою, здійснюють охорону, вивчення і популяризацію пам’яток культури та органічно пов’язаних з ними територій.

Серед почесних гостей урочистостей керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради Микола Лук’яненко. Він подякував працівникам заповідника за щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження спадщини нашого краю. «Завдяки роботі вашого колективу експонати заповідника завжди відновлюються, а у путивлян і гостей міста після перегляду експозицій назавжди залишається в серці частинка історії Путивльщини», — наголосив Микола Дмитрович.

За вагомий особистий внесок у розвиток музейно-заповідної справи грамотами голови Путивльської районної ради були нагороджені Олена Лєпьошкіна, науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи, та Валерій Красилов, двірник Музею партизанської слави.

spacer