ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

На честь свята Дня Гідності та Свободи, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору на Путивльщині в Державному історико-культурному заповіднику відбувся тематичний захід «Ми є народ, якого не здолати!»

У заході взяли участь депутати Путивльської районної ради, представники підприємств, організацій, установ, громадкості, учнівської, студентської молоді району, місцеві мешканці.

З привітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Путивльської районної держаної адміністрації, депутат Путивльської районної ради Михайло Биряк, керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради Микола Лук’яненко.

Учасники заходу з повагою та гордістю за своїх земляків пригадали путивлян–учасників Революції Гідності (2013 року) Антіна Маланюка, Василя Стьопочкіна, подружжя Володимира та Валентини Кириленків, Людмили Софійської, Юрія Базавлука та інших. Були переглянуті слайди тих історичних подій за темою: «Путивляни на Майдані» та відеосюжет «Революція Гідності».

Присутні з задоволенням переглянули виступи учасників художньої самодіяльності Путивльського районного будинку культури.

Як зазначає голова Путивльської районної ради Євген Южаков: «У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбулися з нашим суспільством на зламі 2013 – 2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важливий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи».

 

spacer