ВІДБУЛОСЯ СВЯТО В БОБИНЕ

Жителі села Бобине відсвяткували традиційне місцеве свято – День села, проведення якого є свідченням єдності.

Центром свята став сільський будинок культури, який гостинно прийняв багатьох бажаючих: представників різних поколінь бобинців. Радувало те, що на свято прийшло багато дітей і молоді.

Для дітей  організували роботу батутів, ігри, конкурси та інші цікаві розваги. Працювала виставка творчих робіт мешканців Бобинської сільської ради.

Гостями на святі були депутати Путивльської районної ради Володимир Воронов, Станіслав Гаркавенко, депутат Путивльської районної ради четвертого, п’ятого, шостого скликань  Михайло Простаков, Зінівській сільський голова Олександр Лисенко, які у своїх виступах говорили про мальовничу природу бобинського краю, покращення добробуту мешканців, висловили слова пошани до людської праці та вдячності за бажання зробити  село ще кращим.

З нагоди Дня села грамотами голови Путивльської районної ради нагородили:

— депутата  Бобинської сільської ради Любимову Тетяну Михайлівну за сумлінне виконання депутатських обов’язків, активну громадську позицію;

— родину Гапонових Анатолія Михайловича і Жанни Вікторівни за активну участь у громадському житті територіальної громади Бобинської сільської ради.

На правах господаря Бобинський сільський голова Олег Сліпухін зазначив, що свято День села є важлива і хвилююча подія для кожного сільського мешканця. Вітаючи односельців зі святом, побажав селу розквіту, а  його мешканцям –  міцного здоров’я та добробуту, наголосив,  що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити  в себе і у свої можливості.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт. Учасники художньої самодіяльності Бобинського сільського будинку культури парадували присутніх чудовими виступами.

Урочистості вдалися на славу. І жителі села, і гості щиро вдячні сільській раді,  сільському голові Олегу Сліпухіну та працівникам культури за свято.20171001_160757 20171001_160844 image (17)

spacer