ПОДАРУНКИ ВІД ДЕПУТАТА

Як зауважує голова Путивльської районної ради Євген Южаков: «Одним із найважливіших питань у Путивльському районі є розвиток дошкільної освіти, завдяки чому забезпечується особистий, інтелектуальний і фізичний розвиток дітей дошкільного віку. У цьому віці починається становлення особистості: самооцінка, емоційна сфера, моральні цінності, а також уміння і особливості спілкування з людьми. Саме в дошкільних закладах відбувається перше патріотичне виховання майбутніх захисників України».

І в даному питанні підтримка народного депутата України Деркача А.Л. є безцінною.

Під час останнього візиту до Путивльського району, депутат відвідав дитячі садки у м. Путивль і в с. Бобіне, де поспілкувався з вихователями та  батьками вихованців, отримав прохання щодо надання допомоги дитячим закладам.

Як вже звикли путивляни, Андрій Леонідович свої обіцянки не забуває. За його дорученням, голова районної  ради  Южаков Є.І.  разом з помічником народного депутата Черв’яцовим О.А. передали завідувачці Путивльського дитячого садка № 1 Любові Кригіній — килим та іграшки, а завідувачці Бобинським дитячим садком Марії Тищенко – телевізор, іграшки та 2 килими.

Щиро дякуємо Вам, шановний Андрію Леонідовичу!

1 2

spacer