НАГОРОДА ЗНАЙШЛА СВОГО ГЕРОЯ

За дорученням голови Путивльської районної ради Євгена Южакова, тимчасово виконуючим обов’язки  начальника відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Сергієм Шуляковим та радником голови районної ради Надією Чайковською, було вручено Грамоту голови Путивльської районної ради та цінний подарунок випускнику Новослобідського навчально-виховного комплексу Дмитру Шаповалову: за участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів, активну участь у спортивному житті школи та району.

Так сталося, що з вини чиновників Дмитру Шаповалову, своєчасно, під час проведення районного заходу, присвяченому випуску учнів загальноосвітніх шкіл Путивльського району, не була вручена Грамота голови районної ради. Усі обставини та причини помилки вивчено і зроблено відповідні висновки. Нагорода знайшла свого Героя.

Дмитра  привітала його перша вчителька Лазарь Ірина Володимирівна, яка зараз працює заступником директора Новослобідського учбово-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської районної ради Сумської області: загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Путивльської районної ради Сумської області, наголосивши, що залишаючи стіни навчального закладу, він вступає в нове життя, де  треба буде знайти свою правильну дорогу.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков від імені депутатів районної ради щиро вітає Дмитра Шаповалова та бажає  сміливо ступити на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади.

Хай завжди і у всьому допомагає вдача та наполегливий характер, підтримка близьких людей і відмінний настрій.

IMG_6206 IMG_6209 IMG_6212

spacer