ЗУСТРІЧ ІЗ МАЙБУТНІМИ ЛІКАРЯМИ

Голова районної ради Євген Южаков зустрівся зі студентами, що навчаються за контрактом з Путивльською районною радою у Сумському державному та Харківському національному медичному університетах: Артемом Куртовим, Володимиром Семененко, Іриною Шаповаловою, Вікторією Шимановською, Христиною Трубаньовою.

У зустрічі прийняли участь головний лікар комунальної установи «Путивльська центральна районна лікарня» Світлана Семененко та головний лікар комунального закладу «Путивльськй районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жанна Руднєва.

Зараз, за кошти Путивльського районного бюджету, навчається  у вищих медичних закладах України  8 студентів.

Під час наради було  зосереджено увагу на забезпеченості районної лікарні молодими кадрами. Наразі, це питання вважається актуальним, адже 62% лікарів, які працюють у Путивльській районній лікарні, пенсійного віку. Є вакансії лікарів за спеціальністю педіатра, терапевта, отоларинголога,  патологоанатома. Залишається незабезпеченою кваліфікованими кадрами лікарів Путивльська підстанція Конотопської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Були обговорені питання медичної реформи в Україні, її вплив на медичне обслуговування населення Путивльського району, процес децентралізації та інші. Також, було акцентовано увагу студентів-медиків на більш тіснішій спільній практичній роботі  із досвідченими фахівцями, яких знають і цінують не лише в Путивлі, але і в Сумській області. Необхідності практикувати участь в чергуваннях, роботі під час канікул на стаціонарі, у відділеннях Путивльської центральної районної лікарні.

Як зауважив Євген Южаков: «Праця лікаря є однією з найбільш складних видів професійної діяльності людини, до якої пред’являються підвищені та специфічні вимоги, тому зараз особливо цікавить навчальний процес студентів — медиків, розвиток їх самосвідомості, формування психологічної готовності до професійної діяльності, наявності стійкої професійної мотивації та бажання працювати на посадах лікарів в Путивльському районі».

IMG_6199 IMG_6202

spacer