ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОНОЇ РАДИ

В Путивльській районній раді зібралися дві постійні комісії з питань бюджету та підприємництва під головуванням їх голів Олексія Фесенко та Геннадія Валькова для обговорення нагальних проблем. Найгострішим на сьогодні є питання фінансування закладів охорони здоров’я та підготовка на наступний опалювальний період. Бо, наразі, є прострочена заборгованість за тепло, яке було надано у 2016-2017 роках. На засідання запросили головних лікарів закладів охорони здоров’я Світлану Семененко та Жанну Руднєву, начальника фінансового управління Ірину Свердлікову.

В ході обговорення було з’ясовано, що без підтримки держави районний бюджет не зможе самотужки вирішити ці питання попри всі заходи економії та раціоналізації.

Наразі, хорошою новиною є те, що депутати обласної ради не залишаються осторонь проблем Путивльського району. Так, депутат обласної ради Микола Ільченко передає до району кошти, передбачені на виконання депутатських повноважень у сумі 166 тис. грн., зокрема 100 тис. грн. на поточний ремонт спорткомплексу по проспекту Іоанна Путивльського, 2; 20 тис. грн. Руднєвського сільського будинку культури; 20 тис. грн. – на заміну вікон  у Путивльському коледжі СНАУ.

1 2

spacer