ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРИВІТАЛА МУЗЕЙНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

До Міжнародного дня музеїв, який відзначають 18 травня, у Державному історико-культурному заповіднику у м.Путивлі урочисто привітали з професійним святом усіх хранителів культурної та історичної спадщини Путивльщини.

Як зазначив директор заповідника Сергій Тупик, музей – це місце, де зберігається наша історія, а пам’ятки – це знання минулого, на ґрунті якого будується майбутнє. До складу заповідника входять Путивльський краєзнавчий музей, Музей партизанської слави та Музей зброї та військової техніки, розташовані в Спадщанському лісі. «У цьому році, — повідомив Сергій Володимирович, — планується відкриття Музею горюнської культури, Музею монументального мистецтва радянської епохи та музею під відкритим небом на території пам’ятки археології – городища літописного міста Путивль».

 Серед почесних гостей свята депутат Сумської обласної ради від Путивльського району Галина Меньшова. Вітаючи присутніх, Галина Павлівна відзначила величезний внесок працівників заповідника в збереження та популяризацію надбань путивльського краю. Вона акцентувала увагу на необхідності підвищення рівня інформаційно-презентаційної  роботи не тільки на всеукраїнському, а й на міжнародному рівнях. «Путивльщина, — підкреслила депутат, – це край з багатим історичним минулим та великим потенціалом у майбутньому».

За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи, збереження культурно-історичної спадщини та з нагоди Міжнародного дня музеїв кращі представники заповідника були відзначені грамотами Сумського обласного управління культури та туризму, Путивльської районної ради та Путивльської районної державної адміністрації.

IMG_4933IMG_4925IMG_4936

spacer