У МЕДИЧНИХ СЕСТЕР СЕРЦЯ ЩЕДРІ НА ДОБРОТУ

На базі комунального закладу Путивльської районної ради  Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» відбулася обласна конференція «Медсестринство на варті здоров’я нації» для заступників головних лікарів з медсестринства, головних (старших) медичних сестер закладів охорони здоров’я області. Традиційно конференція проводилась з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри.

Теплі слова на адресу кращих представників медсестринства області висловили голова асоціації молодших медичних спеціалістів Сумської області Любов Приходько, директор Сумського медичного коледжу Олександр Кононов, обласний позаштатний спеціаліст з медсестринства Олена Оніщенко-Ракитянська.

Серед почесних гостей конференції голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської райдержадміністрації Микола Шульга, секретар Путивльської міської ради Олександр Литвинов та головний лікар районної лікарні Світлана Семененко.

Вітаючи присутніх, голова районної ради зазначив: «У медичних сестер серця щедрі на доброту. На вас покладають надію і хворі, і лікарі». Євген Іванович подякував медсестрам за нелегку працю і побажав міцного здоров’я, терпіння, добробуту та  злагоди в родинах.

З нагоди професійного свята  кращим представницям медсестринства області було вручено нагороди та грамоти за сумлінну працю, відданість справі та високий професіоналізм.

IMG_4913

spacer