СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Переможці та кращі спортсмени районної спартакіади у складі збірної команди депутатів місцевих рад Путивльського району відстоювали спортивну честь Путивльщини в другому етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області 11-12 травня 2017 року в м. Суми.

Спартакіада проходила в спортивному комплексі Сумського державного університету. У змаганнях узяли участь 18 команд районів та міст області, більш як 200 учасників, які показали свою майстерність у п’яти видах спорту: настільний теніс, шахи, шашки, волейбол та футзал.

Гідну конкурентну спортивну боротьбу показала в змаганнях з волейболу команда району у складі депутатів районної ради Юдіна В.М., Зиміна С.М., міської  ради – Литвинова О.В, Тельонкова О.Є, Кириленка В.І., Скоробагатого І.М. та Линівської сільської ради Щербакова А.В. За вихід до фінальної частини спартакіади нашим спортсменам протистояла збірна команда м. Конотоп, яку в минулому році наша команда перемогла. Першу гру виграли наші опоненти, друга була за путивлянами і тільки в третій з рахунком 13 – 15 ми поступилися. У запеклій боротьбі до фінальної частини змагань, на жаль, пройшли конотопчани.

Але наші спортсмени отримали перемогу та стали призерами змагань. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків переміг депутат Путивльської міської ради Гусєв В.О., який у складі збірної області, сподіваємося, стане призером змагань уже на республіканському рівні. Бронзовим призером змагань з шахів серед жінок стала депутат Путивльської районної ради Костиріна Г.М., яка в минулому році була четвертою в області. Залікові очки до командного заліку надали депутати місцевих рад району: у змаганнях з шашок – Биряк М.В., шахів – Зимін С.М., тенісу – Черв’яцова Ю.М., шашок – Чіпакова В.Д., яка посіла четверте місце.

Депутати місцевих рад, учасники спартакіади, висловлюють слова вдячності голові Путивльської районної ради Южакову Є.І. за сприяння у вирішенні питань щодо участі збірної команди району в обласній спартакіаді.

У загальному заліку кращими стала команда Ямпільського району, на другому місці – депутати з Конотопського району, та третьому – з Великописарівського району.

Переможці та кращі спортсмени області представлятимуть Сумську область на третьому етапі 6-ї Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, яка відбудеться в червні в м.Черноморськ Одеської області.