НА ПУТИВЛЬЩИНІ ПІДНЯТО ПРАПОР ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков узяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

У заході взяли участь представники трудових колективів, депутати Путивльської районної ради, громадські активісти, молодь.

Право підняття Державного Прапора України  було надано військовому комісару Путивльського районного військового комісаріату підполковнику Юрію Яцині та представнику учнівської молоді району Максиму Бадуліну.

Прапор Європейського Союзу був піднятий головою громадської організації «Учасників бойових дій в АТО Путивльського району» Ігорем Гуторкою та представницею учнівської молоді району Альоною Панченко.

Прозвучали Гімни України та Європейського Союзу.

Коментуючи подію, Євген Іванович зазначив: «Підняття на Путивльщині Прапора Європейського Союзу, на якому відображається коло 12 золотих зірок на блакитному тлі  і  який представляє ідеал об’єднання народів Європи, є символом довершеності, повноти, єдності та тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.  Цей захід сприймається як спосіб приєднання до спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту і символізує європейські прагнення населення Путивльського району».

IMG_4874IMG_4878IMG_4879IMG_4875

spacer