СТАБІЛЬНІСТЬ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ЗАПОРУКА ДОБРОБУТУ

Кожна людина працює, щоб мати кошти для свого існування та своєї сім’ї. Держава виступає гарантом того, що роботодавець повинен забезпечити працівникові гідні та безпечні умови праці, своєчасну, двічі на місяць, та в повному обсязі виплату заробітної  плати.

Управлінням соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації здійснюється постійний моніторинг стану виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району.

На чолі голови Путивльської районної державної адміністрації Миколи Шульги в районі діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Протягом січня-квітня 2017 року проведено  одне засідання тимчасової комісії. За статистичними даними станом на 01 січня та за оперативними на 01 травня поточного року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств усіх форм власності відсутня.

    Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України

від 20 березня 2017 року № 766/0/101-17/28

Щодо мінімальної заробітної плати при погодинної оплаті праці

<…> Мінімальна заробітна плата як державна гарантія в оплаті праці встановлюється в законі про Державний бюджет України як в місячному, так і в погодинному розмірі.

У Законі України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 січня 2017 року мінімальну заробітну плату встановлено у місячному розмірі 3 200 гривень, у погодинному розмірі — 19,34 гривні.

На підприємствах для працівників, які працюють з місячними окладами, має дотримуватись як мінімальна державна гарантія — мінімальна місячна заробітна плата, а для працівників з погодинною оплатою (годинними тарифними ставками) — мінімальна заробітна плата в погодинному розмірі.

Отже, у випадку, коли працівники, яким встановлені годинні тарифні ставки, виконали місячну норму праці і розмір нарахованої заробітної плата нижчий місячної мінімальної заробітної плати, то доплата до розміру мінімальної місячної заробітної плати їм не провадиться, оскільки гарантією в оплаті праці для цих працівників є мінімальна заробітна плата в погодинному розмірі.

spacer