СПІЛЬНА ПРАЦЯ – НА БЛАГО ГРОМАДИ

У перший робочий день після травневих свят за ініціативи голови Путивльської районної ради Євгена Южакова представники місцевого самоврядування Путивльщини ознайомилися з роботою пологового відділення комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня».

У спільній робочій зустрічі взяли участь депутат районної ради, голова профільної постійної комісії Іван Третяков, перший заступник міського голови Костянтин Гаврильчук, депутати міської ради Олег Анчин та Юрій Диреколенко.

Ця зустріч стала підсумком спільної роботи депутатського корпусу районної та міської ради щодо покращення матеріального забезпечення пологового  відділення.

 Головний лікар районної лікарні Світлана Семененко показала гостям обладнання, придбане в березні-квітні 2017 року за кошти районного та міського бюджетів: два концентратори кисневих медичних, столик новонародженого з системою освітлення і підтримки температури, фетальний монітор, апарати для штучної вентиляції легенів та обладнання для апарату ЕКГ. «У боротьбі за життя дітей ми повинні діяти дуже швидко, не втрачаючи ні секунди, і тепер за допомогою цього обладнання, ми можемо своєчасно надати всю необхідну невідкладну допомогу», — зазначила Світлана Володимирівна.

У медичній галузі району ще налічується багато невирішених проблем, з якими до депутатів звернулися лікарі Оксана Ватаманюк  та Сергій Каушан. Євген Южаков від імені депутатів місцевих рад запевнив медичних працівників, що й надалі планується проведення спільних заходів районних та міських депутатів  задля забезпечення мешканців Путивльщини якісною та доступною медичною допомогою.

IMG_4859IMG_4853IMG_4854IMG_4858IMG_4861

spacer