РАЙОННА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Проведено районну спартакіаду серед депутатів місцевих рад Путивльського району.

До участі у спортивних змаганнях спартакіади з волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів, шашок були запрошені команди депутатів районної, міської та 23 сільських рад  району.

Під час урочистого відкриття спартакіади голова Путивльської районної ради Євген Южаков побажав учасникам заходу особистим прикладом пропагувати фізичну культуру і спортом серед мешканців району, перемог та нових спортивних здобутків. Від Головної суддівської колегії учасників спартакіади привітав суддя змагань Володимир Воронін.

Право підняти Державний прапор України було надано учасниці обласної спартакіади 2016 року депутату Путивльської районної ради Галині Костиріній та депутату Путивльської міської ради Олександру Литвинову, представнику команди – срібного призера районної спартакіади минулого року.

Спортивні баталії проходили у спортивних залах Путивльського коледжу Сумського національного аграрного університету та вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради  «Путивльський педагогічний коледж ім. С.В.Руднєва».

За результатами спартакіади визначилися переможці та призери особистих змагань:

Шашки:

Серед чоловіків: 1 місце – Биряк М.В. (Путивльська районна рада), 2 місце – Гавриков А.В.(Путивльська міська рада), 3 місце – Ільченко С.В. (Козаченська сільська рада).

Серед жінок: 1 місце – Раскосова Є.М. (Козаченська сільська рада ), 2 місце – Дерунова В.Г. (В’язенська сільська рада), 3 місце – Чапля Н.І. (Князівська сільська рада).

Шахи:

Серед чоловіків: 1 місце – Ліпінський В.С. (Бунякинська сільська рада), 2 місце – Гавриков О.М.( Линівська сільська рада), 3 місце – Гаврилов М.М. (Князівська сільська рада).

Серед жінок: 1 місце – Костиріна Г.М. (Путивльська районна рада), 2 місце – Голубцова Г.О. (Князівська сільська рада), 3 місце – Дзекунова М.М. (Чорнобривкинська сільська рада).

Настільний теніс:

Серед чоловіків: 1 місце – Гусєв В.О. (Путивльська міська рада), 2 місце – Коленков В.В. (Путивльська районна рада), 3 місце – Сасін В.І. (Юр’ївська сільська рада).

Серед жінок: 1 місце – Савостіна Л.О. (Линівська сільська рада), 2 місце – Черв’яцова Ю.М. (Путивльська районна рада), 3 місце – Бобіна О.С. (Бобинська сільська рада).

Волейбол:

1 місце – Путивльська міська рада, 2 місце – Путивльська районна рада.

Футзал:

1 місце – Путивльська міська рада, 2 місце – Путивльська районна рада.

Переможцям та призерам особистих змагань вручені грамоти та медалі.

Переможці та призери командних змагань:

1 місце – Путивльська міська рада, 2 місце – Путивльська районна рада, 3 місце – Князівська сільська рада.

У командних змаганнях переможці та призери отримали грамоти та кубки.

Переможці та кращі спортсмени районної спартакіади у складі збірної команди будуть відстоювати спортивну честь Путивльщини на обласній спартакіаді 11-12 травня 2017 року в м.Суми.

Організаційних комітет районної спартакіади серед депутатів місцевих рад Путивльського району та учасники спартакіади висловлюють слова вдячності членам суддівських колегій з видів спорту: Осадчому В.І., Вороніну В.В., Качурі І.О., Обелецю І.С., Тельонкову В.Є. та Вороненку М.М. за безкомпромісне та справедливе суддійство, керівникам навчальних закладів за гостинний прийом та належне матеріально-технічне забезпечення спартакіади: директору Путивльського коледжу Сумського національного аграрного університету Тельонкову О.Є. та директору вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради  «Путивльський педагогічний коледж ім. С.В.Руднєва» Фомакіну Л.Б.

IMG_4625IMG_4527IMG_4591IMG_4596IMG_4600IMG_20170426_102607IMG_20170426_102401IMG_4523

spacer