ЗА 10 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ НАДХОДЖЕННЯ СКЛАЛИ 1322,5 МЛН ГРИВЕНЬ

«Підрозділами ГУ ДПС у Сумській області, які здійснюють адміністрування податків, сплачених платниками зареєстрованими в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах за січень-жовтень 2020 року проконтрольовано їх надходження до зведеного бюджету на загальну суму 1322,5 млн. гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження від вищевказаних платників склали 79,7 млн грн, в тому числі до державного бюджету за вказаний період надійшло 483,9 млн грн, де збільшення надходжень складають 36,3 млн грн,  місцеві бюджети для своїх потреб отримали 838,6 млн грн, збільшення надходжень на 43,4 млн грн » — повідомив начальник Конотопського відділу податків і зборів з юридичних осіб та камеральних перевірок податкової звітності Андрій Майданевич.

«Основним платежем до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, надходження якого забезпечені в загальній сумі 541,5 млн грн, що на 26,7 млн грн більше минулого року. Крім того, в значних розмірах до місцевих бюджетів сплачено  плати за землю в загальній сумі 134,4 млн грн та  єдиного податку 119,5 млн грн,  збільшення на 6,2 млн грн та 6,2 млн грн відповідно.

Податкові надходження є основним джерелом існування кожної держави, крім того виконання Головним управлінням ДПС у Сумській області своїх обов’язків підвищує фінансову спроможність місцевих громад. Працівники, які адмініструють податки в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах межах чинного законодавства вживають усі можливі заходи для забезпечення своєчасного та повного наповнення бюджетів» — зазначив Андрій Майданевич.

spacer