ПЛЕНАРНА РОБОТА РАЙОННОЇ РАДИ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів сесію районної ради. 25 депутатів з 34 взяли участь в роботі. Присутніми були і Почесні громадяни Путивльського району: Борис Олексійович Кірбаба, Олександр Васильович Радін, Леонід Павлович Шестаков і Володимир Павлович Блінов.

Від імені депутатського корпусу районної ради Євген Іванович привітав з Днем народження депутата Галину Іванівну Бровкіну, висловив слова вдячності за її активну громадянську позицію.

Питань винесено на розгляд було мало. Йшлося про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльського району на 2017-2021 роки та рішення Путивльської районної ради від 24.12.2019 «Про районний бюджет Путивльського району на 2020 рік». Кілька питань стосувалося завершення етапу реорганізації Ревякинскої ЗОШ, тому затвердили Передавальний акт Рев’якинської ЗОШ, положення про Рев’якинську філію Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва та Статуту Путивльської ЗОШ І – ІІІ  ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради Сумської області в новій редакції.

Депутати перед сесією на профільних комісіях ретельно опрацювали питання, тому зауважень під час засідання не звучало.

Голова Путивльської районної ради вніс пропозицію не закривати пленарне засідання, так як ще можуть виникнути питання щодо передачі майна. Депутатський корпус одноголосно підтримав, закрили перше засідання сесії.

На завершення Євген Іванович подякував усім колегам, з якими протягом декількох років працювали депутатами Путивльської районної ради.

 

spacer