ОСВІТЯНСЬКУ СПІЛЬНОТУ ПУТИВЛЬЩИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Часто кажуть, що вчитель – це не просто професія, це покликання. І це справді так. Адже саме педагог допомагає дітям пізнати світ, зробити перші самостійні кроки, виховує та навчає новому.

Вшанувати  працівників освіти  напередодні їхнього професійного свята до районного центру позашкільної роботи завітали голова Путивльської районної державної адміністрації Сергій Савченко, Путивльський міський голова Валерій Волков та заступник голови Путивльської районної ради Андрій  Воронін.

«Надзвичайно важлива праця освітян і надзвичайно важлива їхня робота, тому що саме ви – педагогічні працівники – виховуєте і навчаєте наші майбутні покоління, ви закладаєте основу того, як наш район і наша держава будуть жити й розвиватись у майбутньому. Сьогодні вітаю освітян від імені депутатів Путивльської районної ради, бо в нас є добра співпраця, добра підтримка освітян, ми розуміємо  ваші проблеми, розуміємо ваші потреби, підтримуємо вас», — зазначив у своєму привітальному слові Андрій Воронін.  Він побажав усім упевненості, витримки, міцного здоров’я, душевного спокою, миру, злагоди, благополуччя та добробуту.

Окрім приємних слів та щирих привітань кращі представники освітянської спільноти були нагороджені грамотами голови Путивльської районної ради.

 

spacer