ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

У колисці партизанського руху – Спадщанському лісі – відбулися урочистості з нагоди Дня партизанської слави. Усіх причетних до партизанського руху в Україні зі святом привітали почесні гості.

Народний депутат України Андрій ДЕРКАЧ поіменно назвав керівників партизанського руху на Путивльщині, наголосивши на збереженні пам’яті про цих славетних людей. «Путивльщині довелося стати колискою партизанської слави. Саме тут, на славній землі, восени 1941 року в Спадщанському лісі легендарний командир Сидір Артемович Ковпак згуртував народних месників у потужний партизанський загін. Героїчна бойова дорога цього легендарного з’єднання пролягла від Путивля до Карпат», — відзначив Андрій Леонідович.

Виступаючи перед присутніми, голова Путивльської районної ради Євген ЮЖАКОВ наголосив на значимості партизанів у роки Другої світової війни, побажав усім довгих щасливих років життя та миру над нашою Україною.    «Ми пам’ятаємо подвиг тих страшних часів. Велика вдячність і шана тим людям, які віддали життя заради перемоги», — наголосив у своєму виступі Євген Іванович. Звертаючись до молоді, зазначив на збереженні пам’яті про дії героїв.

Після офіційної частини урочистості продовжилися реконструкцією бою, у якому перемогу отримали партизани-ковпаківці. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку невідомому солдату.

 

spacer