ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯНУЛИ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Позачергову 38 сесію Путивльської районної ради провів заступник голови Путивльської районної ради Андрій ВОРОНІН. Сесію скликали у зв’язку з необхідністю розгляду питань, пов’язаних з реорганізацією в галузі освіти району.

Перед відкриттям роботи сесії Андрій Вікторович вручив ювілейну медаль «75 років Перемоги» з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни Почесному громадянину Путивльського району Михайлу ШАПОВАЛОВУ.

Слова попросив голова Путивльської РДА Сергій САВЧЕНКО, який розповів про свою діяльність та плани роботи на чолі Путивльської РДА.  

До розгляду депутатів заплановано було 9 питань, за всіма прийняті рішення. Освітні питання стосувалися створення Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської районної ради Сумської області, внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 01.03.2019 «Про організацію харчування учнів та вихованців у закладах загальної середньої освіти Путивльської районної ради Сумської області та їх дошкільних підрозділах», внесення змін до Районної комплексної програми «Освіта Путивльщини у 2019-2021 роках», передачі цілісного майнового комплексу Бояро-Лежачівського НВК та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Путивльської районної ради Сумської області. Доповідав із зазначених питань начальник відділу освіти Путивльської РДА, депутат Путивльської районної ради  Микола ЛУК’ЯНЕНКО.

Депутати затвердили фінансові плани медичних закладів району: Путивльської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, про які доповідали керівники Світлана СЕМЕНЕНКО та Жанна РУДНЄВА. Після обговорення фінансових питань діяльності мед закладів у 2021 році, рішення прийняті.

Завідувач сектору юридичного забезпечення з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Путивльської РДА Тетяна СЄЛІНА доповідала про внесення змін до Комплексної районної програми забезпечення службової діяльності Путивльського районного військового комісаріату, призовів громадян України на строкову військову службу, за контрактом до лав Збройних Сил України та облаштування державного кордону на 2017-2020 роки. Мова йшла про додаткове виділення коштів для діяльності відділу прикордонної служби «Нова Слобода» Сумського прикордонного загону.

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Путивльського району  Сумської області» депутатів ознайомив заступник голови Путивльської районної ради.

Сесія пройшла конструктивно, так як попередньо питання порядку денного ретельно розглянуті постійними комісіями та президією Путивльської районної ради.

 

spacer