ДЕРЖАВНІ СВЯТА СЕРПНЯ

В серпні місяці вся українська спільнота відзначає головні державні свята України — День Прапора  та День Незалежності.

Український прапор – це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі. А 24 серпня – це не просто День народження нашої держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє.

На відзнаку  цих свят в нашій бібліотеці  проведено історичну сторінку «Блакитно-жовта мить» та презентовано виставку-калейдоскоп цікавих фактів «Україна унікальна, Україна надзвичайна». Експозиція містить наукові, науково-популярні, довідкові та періодичні видання, які висвітлюють  історію виникнення українського прапора та його тернистий шлях до визнання  одним з головних символів незалежної держави. Представлена література ознайомить  з унікальними, дивовижними місцями, які знаходяться в Україні, з видатними діячами  сучасного українського мистецтва, а також з творчістю  найпопулярніших та найталановитіших українських письменників, які живуть в один час з нами.

Віримо в майбутнє України і бажаємо, щоб ці свята принесли в українські родини щастя, добро, мир та любов. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння.

spacer