ПРО ВИЯВЛЕННЯ ПОРУШЕНЬ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ

Путивльське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області продовжує здійснювати посилений контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) відповідно до Рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської області від 24.06.2020.

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства спільно з представниками органів місцевого самоврядування, Національної поліції контролюється дотримання суб’єктами господарювання діючих профілактичних, протиепідемічних та обмежувальних заходів, запроваджених актами законодавства в процесі реалізації карантину.

 За період з 10.07.2020 по 19.07.2020 здійснено 29 заходів нагляду (контролю) щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України, у тому числі 8 у закладах громадського харчування. За результатами обстежень встановлено порушення на 14 об’єктах. До порушників застосовувалися заходи реагування, зокрема надані пропозиції про усунення порушень, на керівників закладів складено 9 протоколів про адміністративні правопорушення.

Під час обстежень  проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.

spacer