ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

16 липня по всій країні відзначається День бухгалтера України, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

Ваша професія дуже важлива. Адже, робота великих та малих трудових колективів, здобутки бізнесу обліковуються саме бухгалтерським персоналом. Професія бухгалтера поєднує в собі і точність обліковця, і грамотність юриста, і виваженість економіста, і просто людяність до колективу.

Від вас залежить злагоджена робота усіх сфер Путильщини, саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.

Багато гарних слів можна сказати на адресу людей, які постійно зайняті складанням довідок, звітів, кошторисів, проведенням грошових операцій, в тому числі і видачі зарплат співробітникам. Ваша професія вимагає від кожного чесності, сумлінності, відповідальності, об’єктивності та справжньої відданості своїй справі.

Шановні, прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!

Дозвольте висловити вам  вдячність за сумлінну та кропітку працю, від якої залежить  ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності управління, а рівень вашого професіоналізму визначається соціально-економічним розвитком як нашого краю, так і всієї держави.

Бажаємо вам успіхів та порозуміння, здоров’я, плідної співпраці, щастя і добра, сімейного затишку

spacer