ХІД ВИКОНАННЯ РАЙОННИХ ПРОГРАМ РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Постійна комісія Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення    (голова – Іван Третяков)  розглянула низку питань про хід виконання районних програм.

Доповідаючи про хід виконання Районної комплексної програми «Освіта Путивльщини» у 2019-2021 роках, начальник відділу освіти Путивльської РДА Микола Лук’яненко зазначив, що виконання заходів програми дало змогу у 2019 році в закладах загальної середньої освіти створити умови для переходу до нового рівня освіти, запровадити технології, які забезпечують збереження здоров’я учнів, розробити механізм стійкого інноваційного розвитку освіти. З 11 пунктів програми частково невиконаний лише один – не реалізований ІІ етап проєкту, який передбачав проведення утеплення фасаду, покрівлі та заміні вікон у другій міській школі. Причина невиконання – потреба в корегуванні проєкту.

Начальник управління соціального захисту населення Путивльської РДА Світлана Куртова повідомила, що на виконання Програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування в міському та приміському сполученнях  у 2019 році пільговим проїздом скористалося 10923 особи на суму 108,01 тис.грн. Мешканці Манухівської сільської ради придбали 90 пільгових квитків на суму 3,0 тис.грн., Мачулищанської сільської ради – 351 пільговий квиток на суму 13,0 тис.грн., Волокитинської сільської ради – 252 пільгові квитки на суму 6,0 тис.грн., путивляни скористалися пільговим проїздом 10230 раз на суму  86,01 тис.грн. За 5 місяців 2020 року використано 2438 пільгових квитків на суму 21,0 тис.грн.

Постійна комісія заслухала хід виконання районних програм «Молодь Путивльщини» та  програми  національно-патріотичного виховання. Як зазначив у своїй доповіді провідний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Віктор Тельонков, за цими програмами виконані тільки ті заходи, які не потребували фінансування. Для виконання заходів, передбачених даними програмами, відділ плідно співпрацює з закладами загальної середньої, професійної освіти та коледжами:  педагогічним і СНАУ.

Підводячи підсумки проведення засідання, члени  постійної комісії взяли до уваги надану інформацію та рекомендували Путивльській РДА профінансувати в повному обсязі заходи програм по роботі з молоддю.

spacer