ДЕПУТАТСЬКИЙ ДЕНЬ У ПУТИВЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ

У районній раді відбулося засідання постійної комісії  з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю Путивльської районної ради сьомого скликання. На ній було розглянуто 4 питання порядку денного.

Депутати заслухали звіти про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області за І квартал 2020 року та комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області за І квартал 2020 року, одноголосно їх погодивши.

Директор КНП «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області Світлана Семененко звітувала про стан виконання 6 рішень тридцять другої сесії від 18.09.2019 Путивльської районної ради Сумської області для зняття їх з контролю постійної комісії. П’ять рішень виконані на даний момент 100%, 1 — «Про збільшення площі оренди» не може бути зняте з контролю через відсутність заключного договору оренди.

Голова постійної комісії Олексій Фесенко запропонував перенести зняття даного питання з контролю на наступне засідання постійної комісії та  зазначив: «Покращення співпраці двох підприємств – запорука надання населенню Путивльщини якіснішої допомоги».

Усі заплановані питання були одноголосно погоджені. Голова комісії подякував членам комісії за їх роботу та відповідальність при розгляді питань.

 

spacer