НА ПУТИВЛЬЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН

Футбол стає все більш популярним у Путивльському районі. За сприяння Федерації футболу Путивльщини 17 червня розпочався 9 сезон Путивльської ліги вуличного футболу «Сейм – ліга» 2020 імені Анатолія Васильєва, путивлянина, який усе своє життя присвятив розвитку футболу, був універсальним гравцем та зразковим суддею.

На виконання постанови КМУ від 20 травня 2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» змагання будуть проходити на міському стадіоні «Електрон» у закритому режимі без глядачів. Організатори заходу просять з порозумінням до цього поставитись і не відвідувати футбольні матчі першого туру. Результати ігор будуть розміщені на офіційній сторінці соціальної мережі  Facebook.

У цьому сезоні в змаганнях беруть участь 8 команд: «Прораб», «Ярославна», «Ярославна-2» та «Рехта» з м.Путивль, «Темп» з с.Мазівка, «Клевень» з с.Стрільники, «Чайка» з с.Юр’єве та «Колос» з м.Буринь.  

Тож бажаємо всім учасникам досягти значних успіхів.

 

spacer