СКОРБОТНА ДАТА

Сьогодні, 22 червня, День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Цього літнього дня 79 років тому в історії нашої країни почалася кривава війна, яка забрала мільйони життів. Пам’ять про загиблих в ті страшні роки об’єднує всіх нас.

Це були роки найтяжких страждань і величезних втрат: полеглі в боях, убиті при бомбардуваннях і артобстрілах, померлі від ран, голоду і холоду, замучені в концтаборах.

На згадку про тих, хто боровся на фронтах, голова Путивльської районної ради Євген ЮЖАКОВ, т.в.о. голови Путивльської РДА Михайло БИРЯК, військовий комісар Путивльського військового комісаріату Юрій ЯЦИНА, голова організації ветеранів Путивльського району Анатолій ЧЕРЕПОВ поклали квіти до Вічного вогню на Площі Перемоги та до підніжжя пам’ятника командиру партизанського з’єднання Ковпаку С.А.

«Для нашого народу це була визвольна війна», — зазначив голова Путивльської районної ради Євген ЮЖАКОВ. Євген Іванович акцентував, що День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні — це одна з найсумніших дат в історії нашої держави.

«Цей день нагадує нам про всіх загиблих та закатованих, померлих від голоду і страждань. Наш святий обов’язок — оберігати спокій і злагоду в суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Великої Перемоги. Добра і щастя всім живим, вічний спокій полеглим», — наголосив голова Путивльської районної ради.

 

spacer