ШАНОВНІ ПАСІЧНИКИ ТА АГРАРІЇ УКРАЇНИ

На даний час бджільництво як галузь сільського господарства динамічно розвивається та інтенсифікується, потребує спільних зусиль щодо вирішення наявних проблем як з боку пасічників, так і з боку аграріїв, зокрема, під час використання пестицидів та агрохімікатів, упорядкування добросусідства тощо.

Одним із взаємовигідних підходів кооперації пасічника та аграрія є налагоджена робота із запилення ентомофільних культур медоносними бджолами і відповідно збільшення вирощеної продукції.

До вашої уваги пропонуються покрокові дії та зразки документів, які рекомендовано використовувати пасічнику у своїй діяльності.

Методичні рекомендації розроблені з метою попередження фактів отруєння бджіл шляхом налагодження комунікативної роботи пасічника та аграрія.

З повагою,

автор методичних рекомендацій, практикуючий адвокат, заступник голови громадської організації «Обласна спілка «Дніпровський пасічник», експерт відділу секторальної політики GFA Consulting Group GmbH (питання маркування, виробництва
і продажу меду) Роман Смолов.

За більш детальними роз’ясненнями можливо звернутися за номерами телефонів 050-22-860-77, 098-12-757-12 або на електронну адресу: smolovroman@ukr.net.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

spacer