ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Пленарне засідання тридцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання відбудеться 27 травня 2020 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської районної ради.

До розгляду на пленарному засіданні тридцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання пропонуються наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради від 24.12.2019 «Про районний бюджет Путивльського району на 2020 рік»
  2. Про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань.
  3. Інші питання

Попередній розгляд матеріалів тридцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання буде проведено на засіданнях постійних комісій та президії Путивльської районної ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі тридцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання запрошуються депутати Путивльської районної ради сьомого скликання, депутати Сумської обласної ради сьомого скликання (згідно закріплення за Путивльським районом), голова та заступники голови Путивльської районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів Путивльської районної державної адміністрації, міський та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ Путивльського району.

Реєстрація учасників пленарного засідання тридцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання проводиться 27 травня 2020 року з 9.30 до 9.55 у фойє зали засідань Путивльської районної ради.

 Голова Путивльської

районної ради                                                  Євген ЮЖАКОВ

spacer