ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Путивльський відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області повідомляє, що особам з інвалідністю, для яких строк повторного огляду медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) припадає на період карантину (з 12 березня до 24 квітня), у разі пропуску цього строку виплата пенсій по інвалідності НЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ.

Пенсія виплачуватиметься в розмірі, визначеному з урахуванням групи інвалідності, попередньо встановленої МСЕК. У подальшому, після завершення карантину, розмір виплаченої пенсії особі з інвалідністю буде перераховано на підставі заяви та результатів перекомісії.

Відтак, ми переконливо просимо громадян утриматися від візитів до установи Пенсійного фонду Путивльщини і залишатися вдома, аби не наражати себе на небезпеку інфікування на коронавірусну інфекцію COVID-19.

 Оперативно отримати дані про розмір пенсійних виплат, а також іншу актуальну і важливу інформацію з питань пенсійного забезпечення Ви можете на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду:

https://portal.pfu.gov.ua/

Як зареєструватися на вебпорталі за допомогою ЕЦП дивіться тут:

https://www.facebook.com/gu.pfu.sumy/photos/a.226835674556409/635803933659579/?type=3

 Водночас пенсійні послуги онлайн можна одержувати, лише ввівши номер телефону або банківської карти. Детальна відеоінструкція тут:

https://www.facebook.com/gu.pfu.sumy/videos/553750051926755/

Користуйтеся пенсійними онлайн-сервісами, бережіть себе і своїх близьких! Міцного здоров’я!

spacer