ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ 2020 РОКУ СПЛАЧЕНО БІЛЬШЕ 194 МЛН ГРН ЄСВ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-березень 2020 року забезпечено надходження 194,3 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який сплачений платниками зареєстрованими в управлінні. Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за аналогічний період минулого року на 22,3 відс., або на 35,4 млн. гривень» — повідомив начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

«В розрізі районів, території дільності Конотопського управління внесок сплачений платниками м. Конотоп – 117,6 млн грн, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшення надходжень на 29,42 млн грн,  Конотопського району – 15,0 млн грн. зменшення на 0,3 млн грн,  Буринського району – 15,8 млн грн, збільшення на 1,0 млн грн,  Кролевецького району – 29,8 млн грн, збільшення на 3,2 млн грн Путивльського району – 16,1 млн  грн збільшення на 2,1 млн гривень.

Конотопське управління нагадує всім платникам ЄСВ, що  дотримання законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється з метою забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат та інших соціальних виплат в межах виконання покладених на управління завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску», — подсумував Андрій Майданевич.

spacer