СВОЄЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ПОДАТКИ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області звертає увагу платників податків на можливість своєчасної сплачувати податків використовуючи Електронний кабінет платника у зв’язку з введенням на території України обмежувальних заходів. Відвідувати банківські установи для цього не потрібно.

Так, у приватній частині Електронного кабінету в меню «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При обранні зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку тощо.

Нагадуємо, що вхід у приватну частину Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг або BankID, як спосіб верифікації громадян через українські банки для отримання адміністративних послуг через інтернет.

Також звертаємо увагу, що у разі сплати податків, зборів через платіжні термінали самообслуговування, платнику необхідно застосовувати тільки власну банківську картку. Оскільки, у разі перерахування до бюджету платежів третьою особою, сплачені суми будуть обліковуватись як нез’ясовані, а у інтегрованій картці платника обліковуватиметься податковий борг.

Зберігайте дистанцію. Користуйтеся електронними сервісами податкової.

spacer