ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

За порушення правил запобігання епідемічним і інфекційним захворюванням, встановлюється кримінальна відповідальність. Відповідно, правоохоронні органи будуть здійснювати досудове розслідування, проводити слідство і тоді вже, якщо хтось порушив ці правила, він буде нести кримінальну відповідальність за статтею 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Санкції статті передбачають, що порушення карається штрафом у 1700 грн., арештом на шість місяців або обмеженням волі до трьох років. А якщо порушення спричинило загибель людини, то власнику закладу загрожує від 5 до 8 років тюрми.

Для контролю за карантином у районі вже  створена  мобільна  група з виявлення порушень правил карантину та вжиття заходів реагування, яка   здійснює моніторинг закладів та підприємств.

Якщо  ви  побачили в місті Путивль  зазначений заклад, який  з  19 березня не зачинився, то ви можете повідомити про це  на телефони гарячої лінії Путивльської районної ради 52783, Путивльської районної  державної адміністрації 52779 або зателефонувати на лінію поліції «102».

spacer