ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ОТРИМУВАЛИ ПРИВІТАННЯ

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З теплими словами привітань до присутніх звернувся голова районної ради Євген Южаков: «Сьогодні ми зібралися, щоб привітати людей, які кожного дня несуть у наші домівки тепло, воду, роблять наші вулиці чистими, а домівки затишними. Висловити подяку людям, які кожного дня кропіткою, а часом і неоціненою працею, роблять наше життя кращим, турбуються про те, щоб ми отримували комунальні послуги належної якості».

«Ваша робота не завжди є вдячна з боку отримувачів послуг, але попри те надзвичайно важлива і складна»,– наголосив очільник депутатів.

«Важко уявити місто без цілодобової роботи комунальних служб. Немає іншої галузі, яка бола б так тісно пов’язана із забезпеченням життєдіяльності підприємств, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя жителів міста багато в чому залежить від професіоналізму тих, хто працює в цій сфері. Від того, наскільки відповідальним є ваше ставлення до своєї роботи», — зазначив  Євген Іванович.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунальної галузі Путивльського району, досягнення високих показників у професійній діяльності, активну громадську діяльність та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення голова районної ради нагородив грамотами Лісненка Івана Васильовича – директора комунального підприємства Путивльської міської ради «Путивльміськводоканал», Муху Анатолія  Михайловича  – головного інженера Путивльської житлово–експлуатаційної контори  та Осипенка Валерія Миколайовича – головного інженера комунального підприємства Путивльської міської ради «Путивльміськводоканал».

Побажав мирного неба, міцного здоров’я, весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи у виконанні професійних завдань.

У своєму виступі він  зауважив, що розвиток житлово-комунальної сфери у районі входить до переліку пріоритетних напрямків, оскільки саме від злагодженої роботи працівників житлово-комунального господарства, матеріально-технічного забезпечення підприємств залежить життєзабезпечення всього району.

 

spacer