ГОЛОВА ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗУСТРІВСЯ З КОЛЕКТИВОМ КНП «ПУТИВЛЬСЬКА ЦРЛ»

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу зустріч з колективом комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області. До участі в зустрічі були запрошені голова спостережної ради районної лікарні Іван Третяков та голова постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я Ольга Спориш.

Євген Іванович повідомив працівників підприємства про завершення проведення конкурсу на посаду директора КНП «Путивльська ЦРЛ». Детальніше про підсумки проведення конкурсу розповіла Ольга Спориш. Вона зазначила, що до конкурсної комісії надійшла одна заява від Світлани Семененко, надані документи відповідали затвердженим  умовам. Після заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди з претендентом комісія  визначила Світлану Володимирівну переможцем конкурсу.

Перед колегами виступила виконувач обов’язків директора, переможець конкурсу Світлана Семененко з програмою розвитку підприємства на 2020 рік та найближчі роки. Вона також розповіла про перспективи лікарні в умовах реформування, відповіла на запитання та повідомила про заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусу.

Як наголосив голова районної ради Євген Южаков, заперечень від представників колективу лікарні щодо підписання контракту зі Світланою Семененко  висловлено не було.

На прохання людей очільник районних депутатів повідомив про проведення в районі реформи децентралізації.

 

spacer