ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ, ВОЇНИ-АФГАНЦІ ТА УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

У  день свята Стрітення Господнього всі ми відзначаємо знаменну дату – 31-у річницю виведення радянських військ з Афганістану. Уже стало традицією разом з цією подією вшановувати всіх учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком усе далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. У цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм проявили українці – офіцери й солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих.

Надзвичайно жорсткі та виснажливі умови підготовки, перемінливий клімат, щоденні думки про смерть і переживання за своє життя робили перебування в «гарячій точці» просто неможливим. Таке зрозуміють тільки ті, хто воював і вижив у ті жахливі роки.

Від Путивльської районної ради, усього депутатського корпусу зичу вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття.

Голова Путивльської районної ради                              Євген ЮЖАКОВ

spacer