ЗА СІЧЕНЬ 2020 РОКУ СПЛАЧЕНО БІЛЬШЕ 63 МЛН ГРН ЄСВ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень 2020 року забезпечено надходження 63,6 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який сплачений платниками зареєстрованими в управлінні. Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень минулого року на 32,2 відс., або на 15,5 млн. гривень» — повідомив в інтерв’ю начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

«В розрізі районів,  території дільності Конотопського управління  внесок сплачений платниками м. Конотоп – 39,6 млн грн, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшення надходжень на 12,2 млн грн,  Конотопського району — 4,9 млн грн. збільшення на 0,1 млн грн,  Буринського району – 4,8 млн грн, збільшення на 0,5 млн грн,  Кролевецького району – 9,8 млн грн, збільшення на 1,8 млн грн Путивльського району – 4,5 млн  грн. збільшення на 0,9 млн гривень.

Конотопське управління нагадує всім платникам ЄСВ, що  дотримання законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється з метою забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат та інших соціальних виплат в межах виконання покладених на управління завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску», — підсумував Андрій Майданевич.

spacer