ПЕРШІ КРОКИ НОВОСТВОРЕНОЇ ГРОМАДИ

Організація роботи місцевої ради ОТГ та її виконавчих органів після проведення перших виборів – головні питання, що розглядалися під час виїзної консультації до Путивльської ОТГ, проведеної Сумським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою».

На зустрічі спільно з головою Путивльської районної ради присутніми були голови сільських рад, що ввійшли до складу Путивльської ОТГ,  – потенційні в.о. старост об’єднаної територіальної громади.

Марина Лобова, керівниця регіонального офісу, під час виступу підкреслила, що команда офісу відкрита до співпраці та буде й надалі організовувати заходи з підвищення спроможності ОТГ, консультувати та допомагати з юридичних, фінансових питань та з питань регіонального розвитку.

З окремими питаннями щодо порядку проведення першої сесії, декларування, реорганізації, вирішення кадрових питань та інших повноважень присутніх знайомила радниця з питань децентралізації та місцевого самоврядування Тетяна Коробка.

Радниця з питань муніципальних фінансів та управління Ірина Алєєва роз’яснила, як громаді вирішувати бюджетні питання, зокрема, виконувати бюджети, адже в цьому випадку вони виконуватимуться окремо, принаймні, до нових вказівок та роз’яснень Уряду. Були обговорені питання й щодо затвердження структури міської ради.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков акцентував увагу на те, що вважає, щоб першими кроками нової громади має стати налагодження благоустрою територій ОТГ, щоб сільське і міське населення відчувало  турботу про себе.

 

spacer