ДЕПУТАТИ ЗАТВЕРДИЛИ РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ НА 2020 РІК

У Путивльській районній раді проведено пленарне засідання 34 сесії Путивльської районної ради сьомого скликання.

На початку пленарного засідання голова Путивльської районної виборчої комісії Олена Цирулік інформувала про зміни в складі депутатів Путивльської районної ради сьомого скликання – про припинення депутатських повноважень Ремнєва В.І. та Вороніна А.В. та про набуття повноважень депутатів Путивльської районної ради сьомого скликання Лук’яненком М.Д. та Бровкіною Г.І. 

Основним питанням порядку денного пленарного засідання було затвердження районного бюджету Путивльського району на 2020 рік. Депутати затвердили районний бюджет Путивльського району на 2020 рік – доходи районного бюджету в сумі 109160473,91 гривні, у тому числі доходи загального фонду – 106682103,91  гривні, доходи спеціального фонду – 2478370  гривень.

На пленарному засіданні були розглянуті та прийняті рішення з економічних, соціальних та бюджетних питань: про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за 9 місяців 2019 року, про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2019 рік за 9 місяців 2019 року, про затвердження розпоряджень голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань, про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 22.12.2018 «Про районний бюджет Путивльського району на 2019 рік».

Начальник Путивльського відділення поліції Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Олександр Торчицький інформував депутатів та голів місцевих рад Путивльського району про стан протидії злочинності, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, забезпечення публічної безпеки і порядку в Путивльському районі за підсумками 2019 року.

Депутати затвердили звіт про виконання Плану роботи Путивльської районної ради  сьомого скликання на 2019 рік та План роботи Путивльської районної ради сьомого скликання на 2020 рік, підтримали звернення депутатів Путивльської міської ради сьомого скликання до народного депутата України Деркача А.Л., голови Сумської обласної ради Токаря В.М., депутатів Сумської обласної ради Ільченка М.С. та Меньшової Г.П. щодо фінансового забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет, лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю, звернення депутатів Ямпільської районної ради Сумської області сьомого скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, народного депутата України Андрія Деркача щодо відтермінування впровадження медичної реформи, звернення депутатів Путивльської міської ради сьомого скликання до Кабінету міністрів України з питання «Про ініціативу Путивльської міської ради щодо проведення децентралізації на території Путивльського району шляхом об’єднання в єдину громаду Путивльської міської громади, Новослобідської сільської  громади та всіх сільських рад району в межах кордону Путивльського району».

Путивльська районна рада затвердила Статут комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області. У зв’язку із закінченням строку дії контракту Світлану Семененко звільнено з посади головного  лікаря комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області 25.12.2019 та призначено її з 26.12.2019 виконувачем обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області до дня призначення керівника даного підприємства за результатами конкурсу. Депутати районної ради доручили голові Путивльської районної ради Євгену Южакову оголосити конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Путивльська центральна районна лікарня» Путивльської районної ради Сумської області.

Прийняті рішення Путивльської районної ради щодо управління комунальною власністю, сплати членського внеску Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», припинення діяльності комісії з питань поновлення прав реабілітованих при Путивльській районній раді, внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 11.11.2015 «Про утворення та обрання постійних комісій Путивльської районної ради сьомого скликання»,  затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Путивльської районної ради Сумської області зі змінами.

 

spacer