ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Під головуванням Геннадія Валькова  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, будівництва, архітектури, агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів, лісового господарства, екології та довкілля.

У засіданні постійної комісії брали  участь заступник голови районної ради Андрій Воронін та радник голови Людмила Чемолосова.

Про  виконання Плану роботи Путивльської районної ради сьомого скликання на 2019 рік  та  про План роботи Путивльської районної ради сьомого скликання на 2020 рік доповів Андрій Вікторович.

Людмила Володимирівна ознайомила присутніх з відповіддю  Державної екологічної інспекції в Сумській області на звернення депутатів, яке було спрямоване до керівників області, з приводу екологічної проблеми,  яка була на річці Сейм.

Державна екологічна інспекція зазначила, що фахівцями інспекції були відібрані проби води, за результатами досліджень встановлено, що якість води у відібраних пробах в цілому відповідає встановленим гранично допустимим концентраціям для водойм рибогосподарського використання.

Також інспекцією  за результатами  лабораторних досліджень відповідна інформація направлена  до Управління Служби безпеки України.

За результатами засідання комісії вищезазначені рішення підтримано і запропоновано внести на розгляд президії та тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

spacer