ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання відбудеться 24 грудня 2019 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської районної ради.

До розгляду на пленарному засіданні тридцять четвертої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання пропонуються наступні питання:

  1. Про районний бюджет Путивльського району на 2020 рік.
  2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за 9 місяців 2019 року.
  3. Інші питання.

Попередній розгляд матеріалів тридцять четвертої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання буде проведено на засіданнях постійних комісій та президії Путивльської районної ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі тридцять четвертої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання запрошуються депутати Путивльської районної ради сьомого скликання, депутати Сумської обласної ради сьомого скликання (згідно закріплення за Путивльським районом), голова та заступник голови Путивльської районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів Путивльської районної державної адміністрації, міський та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ Путивльського району.

Реєстрація учасників пленарного засідання тридцять четвертої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання проводиться 24 грудня 2019 року з 9.30 до 9.55 у фойє зали засідань Путивльської районної ради.

Заступник голови

Путивльської районної ради                                              Андрій ВОРОНІН

spacer