ВИПЛАТА СУБСИДІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНОМУ СЕЗОНІ 2019 -2020 РОКІВ

Управлінням соціального захисту населення Путивльської  райдержадміністрації в жовтні проведено перерахунок субсидії на новий опалювальний період, який відповідно до ПКМУ №848 розпочався 16 жовтня.  2713 домогосподарствам субсидію перераховано, з них у 720 сімей вона відповідно до проведеного розрахунку становить нуль.  Загальна сума нарахованих субсидій за жовтень 2019 року для мешканців Путивльського району склала майже 1,5 млн. грн..

З 1 жовтня 2019 року в Україні запрацював новий механізм фінансування житлових субсидій і пільг. Відтепер головними розпорядниками коштів для виплати субсидії та пільг на місцевому рівні є управління соціального захисту населення.

Уже у листопаді  896 сімей, яким призначено субсидії на жовтень, отримають субсидії через відділення поштового зв’язку, а решта на особові рахунки банківських установ.  На банківські установи кошти субсидії перераховані, а поштові відділення виплачують субсидії відповідно з датами виплати пенсії.  У зв’язку з нововведеннями  з питання  виплати субсидії звертайтесь до управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації за адресою проспект Іоанна Путивльського 93, або за телефоном 5 53 49.

spacer