НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ І МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

У Путивльському районі функціонує 40 закладів культури: районний будинок культури, районна бібліотека для дорослих та дітей, 20 сільських клубів, 16 філій центральної бібліотечної системи на селі, дитяча музична школа і Державний історико-культурний заповідник.

Для того, щоб активізувати роботу та підвищити престиж закладів культури в районі щороку проводяться фестивалі та конкурси, безліч професійних свят, виїзних концертів, творчі колективи беруть участь у  різноманітних обласних, регіональних та міжнародних конкурсах, сільські заклади культури проводять традиційні Дні села.

Майже завжди, коли всі відпочивають, працівники культури працюють. І відзначення професійного свята для працівників культури не стало виключенням.

Дружна сім’я працівників сфери культури Путивльського району подарувала гостям свята надзвичайні враження. Святковий настрій відчувався вже в фойє, де були виставлені роботи наших народних умільців.

Багато заслужених слів подяки було сказано на адресу працівників бібліотек, музеїв, сільських клубів, будинку культури, дитячої музичної школи та творчих колективів.

Що особливо заслуговує на повагу, так це те, як вшанували ветеранів, кожного з них назвали поіменно і вручили квіти, подякували за багаторічну працю і привітали оплесками.

Вітаючи присутніх зі святом, голова Путивльської районної ради Євген Южаков подякував присутнім за те, що вони є хранителями культурної спадщини нашого району, за те, що прославляють наш район на обласному, всеукраїнському та зарубіжному рівні, за ті свята, які вони дарують нашим людям. Євген Іванович побажав присутнім міцного здоров’я, творчих успіхів, нових ідей, великого особистого щастя. За особистий внесок у розвиток культурної спадщини нашого району, високий професіоналізм, відданість справі кращим представникам сфери культури були вручені грамоти та подяки.

 

spacer