ЗА 10 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ СПЛАЧЕНО 564,7 МЛН ГРН ЄСВ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-жовтень 2019 року забезпечено надходження 564,7 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який сплачений платниками зареєстрованими в управлінні. Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень – жовтень  минулого року на 22,9 відс., або на 105,2 млн. гривень» — повідомив в інтерв’ю начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

«У жовтні 2019 року забезпечено находження  61,2 млн. грн. ЄСВ, що на 18,8 відс., або на 9,7 млн. грн. більше жовтня 2018 року. В розрізі районів,  території дільності Конотопського управління  внесок сплачений платниками м. Конотоп — 31,6 млн грн, Конотопського району -7,1 млн грн,  Буринського району — 6,0 млн грн, Кролевецького району — 10,4 млн грн, Путивльського району — 6,1 млн  гривень.

Конотопське управління нагадує всім платникам ЄСВ, що  дотримання законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється з метою забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат та інших соціальних виплат в межах виконання покладених на управління завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску», — повідомив Андрій Майданевич.

spacer