ДОБРОТА ВРЯТУЄ СВІТ

Під таким гаслом  у  Путивльській районні раді відбулися урочистості, присвячені Дню  працівника соціальної сфери України.

Привітали представників соціальних установ району з професійним святом депутат Верховної ради України Андрій Деркач, голова Путивльської районної ради Євген Южаков, перший заступник Путивльського міського голови  Костянтин Гаврильчук та заступник голови Путивльської РДА, депутат Путивльської районної ради Михайло Биряк.

Багато теплих слів сказав на адресу соцпрацівників Путивльщини   Андрій Деркач, а для своєчасного вирішення проблемних питань, пов’язаних з невідповідністю деяких законодавчих актів,  він запропонував присутнім зв’язуватися з ним через його сторінку у Фейсбуці. 

Очільник районних депутатів Євген Южаков, вітаючи працівників соціальної сфери, побажав усім міцного здоров’я, добробуту, злагоди та миру. Він наголосив, що працівникам районних соціальних установ притаманні такі якості, як доброта, милосердя, чуйність і щедрість душі. Саме за це й шанують їх люди.

Кращим представникам галузі були вручені Подяки  народного депутата України Андрія Деркача, грамоти  Путивльської районної ради, Путивльської РДА та міської ради.

Колектив районного будинку культури підготував святковий концерт.

 

spacer