ЕСТАФЕТА «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА СУМЩИНИ – 49+» КРОКУВАЛА ПУТИВЛЬЩИНОЮ

Естафету «Позашкільна освіта Сумщини – 49+» започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право», що спрямований на забезпечення права юних мешканців нашої області на позашкільну освіту. Відтак – на розвиток творчих здібностей, вільний вибір напряму навчально-творчої діяльності, змістовне спілкування, формування вмінь і навичок, що сприяють громадянському становленню, професійному самовизначенню дітей і молоді.

На початок започаткування естафети (січень 2018 року) саме 49 закладів позашкільної освіти функціонувало в Сумській області, а «+» у цьому контексті означає розширення мережі закладів позашкільної освіти, мережі гуртків і творчих об’єднань, збільшення профілів гурткової роботи, покращення матеріально-технічного забезпечення, а відтак – розширення можливостей для навчання творчого, фізичного, духовного, культурного розвитку кожної дитини області.

З 24 по 31 жовтня  до участі в естафеті долучився і Путивльський район. У межах проведення обласної естафети в комунальному закладі Путивльської районної ради Сумської області – районному центрі позашкільної роботи  пройшла презентація гуртків, майстер-класи, пленер, тренінгові заняття, різноманітні змагання, інтелектуально-природний квест та інші заходи.

В урочистій передачі кубку та книги естафети взяли участь почесні гості: начальник Департаменту освіти Сумської ОДА Вікторія Гробова, директор Сумського ОЦПО та РТМ Лариса Тихенко, голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської РДА Микола Шульга, секретар Путивльської міської ради Олександр Литвинов, представники Білопільського району та Новослобідської ОТГ.

Гості із задоволенням поринули в древню культуру нашого краю, представлену фольклорно-вокальним колективом «Джерельце» та народними ремеслами, вміння в яких показали вихованці Путивльського ЦПР у майстер-класах, ознайомилися, як проводяться заняття в гуртках, побували в басейні та музеї освіти, експонати якого відображають становлення системи освіти Путивльського району.

Несподіваними для присутніх стали подарунки, зроблені вихованцями центру – янголята та шоколадки з барельєфом будівлі ЦПР.

Закінчилось свято концертом і урочистою передачею естафети представникам Білопільського району.

 

spacer